Merkez Mahallesi Cendere Caddesi Dap Vadi Z Ofis No 182 Kağıthane / İSTANBUL adresinde faaliyet gösteren İstanbul Gayrimenkul Hukuk Merkezi‘nin sitesini ziyaret eden her kişi aşağıdaki hükümleri kabul etmiş sayılmaktadır:

1-İstanbul Gayrimenkul Hukuk Merkezi Site’de bulunan içeriklere dair herhangi bir hukuki sorumluluk kabul etmiyor olup İşbu sitedeki faaliyetler hukuki danışmanlık kapsamında bulunmamaktadır.

2- Kullanıcılar ve 3. kişiler sitede bulunan herhangi bir içeriği izin almaksızın kısmen veya tamamen kopyalayamayacaktır. Bu hususun tespiti halinde gerekli her türlü yasal işleme ivedilikle başlanacaktır.

3. İstanbul Gayrimenkul Hukuk Merkezi , ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sunulan içeriklerin kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemekte ve bu içeriklerin sadece tavsiye ve bilgilendirme amaçlı olduğunu beyan etmektedir.

4. İstanbul Gayrimenkul Hukuk Merkezi (Gayrimenkul Avukatı), kullanıcı(lar) tarafından, 3. şahıs ve kurumların kişilik hakları ile Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası anlaşmalar ile koruma altına alınan diğer hakların ihlal edilmesi halinde; ilgili içerikleri yayından çıkarma hakkına sahiptir.

5. İstanbul Gayrimenkul Hukuk Merkezi, dilediği takdirde sunmuş olduğu hizmetler üzerinde tek taraflı olarak değişiklik yapabilir.

6. İstanbul Gayrimenkul Hukuk Merkezi , değişen yasalar ve koşullara göre kullanıcı sözleşmesini her zaman tek taraflı olarak değiştirebilir, yürürlükten kaldırabilir veya yeni bir sürümünü yayınlayabilir.

7. İstanbul Gayrimenkul Hukuk Merkezi ve Site ziyaretçileri arasında ortaya çıkabilecek her türlü hukuki ihtilaf öncelikle iyi niyet çerçevesinde çözümlenmeye çalışacaktır, aksi halde taraflar İstanbul Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olduğunu kabul ederler. Tarafınıza sunulan kullanım kuralları, Kullanıcının siteye girmesi, içeriklerden ve servislerden yararlanmaya başlaması ile her iki taraf arasında kabul edilmiş sayılır. Kullanım şartları kabul edilmediği takdirde, kullanıcının siteyi ve servisleri kullanmaması yeterlidir.

Yürürlük tarihi: 15/03/2019